пн-пт: 8:00 - 20:00
сб: 8:00 - 18:00

Відгуки

Залишити відгук
Залиште свої дані і наш представник зв'яжеться з вами
Текст помилки
Текст помилки
Відгук про
Медичний центр «Мати та дитина» у Житомирі
Найкращий і дуже розумний лікар. Гарне відношення до пацієнтів. Рекомендую всім своїм знайомим тільки її.
Відгук про
Медичний центр «Мати та дитина» у Житомирі
Донька порекомендувала лікаря. Дуже задоволена відношенням до пацієнтів. Гарно все розповідає і лікує.
Відгук про
Медичний центр «Мати та дитина» у Житомирі
Найкомфортніші відвідини гінеколога у моєму житті 😊
Відгук про
Житомир, вул. Велика Бердичівська, 43
Медичний центр «Мати та дитина» у Житомирі
Щиро рекомендую центр «Мати та дитина»! Весь персонал завжди зустрічає з усмішкою та турботою, атмосфера дуже комфортна. Особливо хочу відзначити лікаря Григор’єву Мар’яну Ігорівну - чудовий спеціаліст, яка вела мою вагітність. Дуже приємна, уважна, завжди все детально пояснює, підтримує та заспокоює. Завдяки їй я почувалася спокійно та впевнено протягом усього періоду.
Відгук про
Медичний центр «Мати та дитина» у Житомирі
Найкращий лікар ! Вдячна за ведення моєї вагітності, постійну підтримку, навіть коли була за кордоном! Рекомендую усім !
Відгук про
Медичний центр «Мати та дитина» у Житомирі
Чудовий лікар. Дякую їй за донечку.
Відгук про
Медичний центр «Мати та дитина» у Житомирі
З першої зустрічі я зрозуміла, що не помилилася, прийшовши до Наталії Євгенівни на прийом. Дуже приємна, привітна та розумна людина! Лікарка від Бога?
Відгук про
Медичний центр «Мати та дитина» у Житомирі
Хочу выразить огромную благодарность врачу Сендзюк Наталье Евгеньевне, за внимательное, чуткое и профессиональное отношение. Благодаря ее профессионализму и добрым словам, я спокойна и уверенна что все будет хорошо! Это невероятно важно уметь работать с беременными, находить подход и нужные слова в этот волнительный период. Как здорово знать, что у нас есть такие врачи!Спасибо Вам, Наталия Евгеньевна, за то, что не жалеете времени и душевных сил на каждого пациента. Здоровья Вам и успехов в таком нелегком труде и благодарных клиентов!
Відгук про
Медичний центр «Мати та дитина» у Житомирі
З першої зустрічі я зрозуміла, що не помилилася, прийшовши до Наталії Євгенівни на прийом. Дуже приємна, привітна та розумна людина! Лікарка від Бога, не лише професіонал, а й фанат своєї справи. Дякуємо нашій Феєчці за найкращий скарб у світі?
Приходьте
на консультацію
Запис на прийом
0 800 504 205