пн-пт: 8:00 - 20:00
сб: 8:00 - 18:00

Отзывы

Оставить отзыв
Оставьте свои данные и наш представитель свяжется с вами
Текст помилки
Текст помилки
Отзыв про
Медицинский центр «Мати та дитина» в Житомире
Хочу выразить признательность замечательному врачу и человеку – Сендзюк Наталии Евгеньевне за профессионализм и чуткость.
Отзыв про
Медицинский центр «Мати та дитина» в Житомире
Спасибо Вам большое за всё. Я не в одной сфере не встречала такого врача . Есть врачи которые «Не дай Бог» у которых я была раньше , а есть Вы . Вы действительно врач от Бога, я очень рада что попала к Вам . Мне кажется Вы рождены для того чтобы лечить людей ❤️
Отзыв про
Медицинский центр «Мати та дитина» в Житомире
Професіонал своєї справи. Пришла у клініку за рекмендацією і записав мене центр саме до Наталії Євгенівни. Можу упевнено сказати, що це мій лікар. Із самого початку вона мені розписала та розказала план лікування, якого ми чітко дотримувалися. Асистентом завжди була медична сестра Ірина Іванівна. У парі вони завжди мене вміли заспокоїти і розказати суть маніпуляції, її протікання та що робити опісля. Необхідно було провести біопсію шийки матки, мені було дуже лячно, але наді мною у буквальному сенсі дмухали. Маніпуляція пройшла швидко, безболісно, можна сказати, що мені довели свій професіоналізм! Наталія Євгенівна розповідала, що вона робитиме, а Ірина Іванівна розповідала, які можливі відчуття будуть. Були дивні відчуття - дмухали. Було страшно - тримали за ручку. Опісля маніпуляції розповіли що можна робити, а що ні. Ірина Іванівна зробила укол (яких я, до речі боюсь), а було взагалі не боляче! На усі мої запитання, навіть дурні, завжди була відповідь і підтримка. Дякую за це!
Отзыв про
Медицинский центр «Мати та дитина» в Житомире
Щоб подякувати лікарю за її професійність турботу та любов до кожного пацієнта. Хочу вам подякувати за наших синочки. Щоб завжди були на зв’язку не важливо коли ночью чи в день. І хочу вам побажати Процвітання у вашій професії та люблячих пацієнтів ми вас дуже любимо і вам вдячні
Отзыв про
Медицинский центр «Мати та дитина» в Житомире
Наталя Євгенівна надзвичайно кваліфікований лікар, справжній професіонал, обізнана у всіх аспектах та нюансах своєї справи. Я повністю задоволена прийомом і спілкуванням з непересічною людиною. Такі лікарі - гордість нашої країни!
Отзыв про
Медицинский центр «Мати та дитина» в Житомире
Дуже добре пояснює сутність хвороби та уважно підбирає лікування. Дякую ?
Приходите
на консультацию
Запись на приём
0 800 504 205