пн-пт: 8:00 - 20:00
сб: 8:00 - 18:00

Отзывы

Оставить отзыв
Оставьте свои данные и наш представитель свяжется с вами
Текст помилки
Текст помилки
Отзыв про
Медицинский центр «Мати та дитина» в Житомире
Звернулась до лікаря з проблемою планування вагітності. Пройшла обстеження, лікар склав чіткий план дій. Все пояснює доступно, без зайвої паніки. Призначене лікування дало результат, і я дуже задоволена підходом. Окремо хочу відзначити уважність і підтримку — це дуже важливо в такій сфері.
Отзыв про
Житомир, ул. Большая Бердичевская, 43
Медицинский центр «Мати та дитина» в Житомире
Щиро рекомендую центр «Мати та дитина»! Весь персонал завжди зустрічає з усмішкою та турботою, атмосфера дуже комфортна. Особливо хочу відзначити лікаря Григор’єву Мар’яну Ігорівну - чудовий спеціаліст, яка вела мою вагітність. Дуже приємна, уважна, завжди все детально пояснює, підтримує та заспокоює. Завдяки їй я почувалася спокійно та впевнено протягом усього періоду.
Отзыв про
Медицинский центр «Мати та дитина» в Житомире
Щирі вітання з 10 річницею відкриття медичного центру.Я дякую Вам за турботу,за Ваше бажання допомагати мені і іншим, що постійно на звʼязку у будь яку годину, що хвилюєтесь за кожну як за рідну.Іноді наші бажання не завжди можуть здійснитися. Дякую Вам за ту роботу, допомогу, яку Ви робите для жінок,для сімей.Ви робите когось щасливими,а інших здоровими.Нехай Вас і Вашу родину Бог оберігає,дає здоровʼя, щоб найшвидше настав Мир.Ви чудовий лікар.Я щаслива, що у 2023 році прийшла саме до Вас(хоча і наша мрія так і не здійснилася, але значить так і треба).Але і надалі буду постійно до Вас звертатися, бо Ви найкращі.
Отзыв про
Медицинский центр «Мати та дитина» в Житомире
Мар'яна Ігорівна яке це щастя, я така щаслива. Народилась наша дитинка. Безмежно вдячні вам.
Отзыв про
Медицинский центр «Мати та дитина» в Житомире
Величезне дякую, вам Мар'ян Ігорівна за вашу працю, за те що подарували нам сенс життя в якому хочеться жити та насолоджуватися кожним днем, дякую за нашого синочка. 🤗🤗🤗 Ми жодного разу не пожалкували шо потрапили до вас.
Отзыв про
Медицинский центр «Мати та дитина» в Житомире
Найкращий лікар, дуже турботлива, уважна, до будь-якого питання відноситься з розумінням, мене це вражає, дуже добра, приємна людина Найкращі рекомендації. Ніколи не пошковала що обрала саме Вас. Ви лікар від Бога??
Отзыв про
Медицинский центр «Мати та дитина» в Житомире
Дуже уважний лікар! Жодного разу не пошкодувала що потрапила саме до неї. Завжди допомагає з моїми питаннями, та радить краще вирішення для цих питань ?
Отзыв про
Медицинский центр «Мати та дитина» в Житомире
Шкодую, що витратила час та кошти працюючи саме з цією лікаркою.
Отзыв про
Медицинский центр «Мати та дитина» в Житомире
Чудовий, уважний лікар!
Приходите
на консультацию
Запись на приём
0 800 504 205