Звернулась до лікаря з проблемою планування вагітності. Пройшла обстеження, лікар склав чіткий план дій. Все пояснює доступно, без зайвої паніки. Призначене лікування дало результат, і я дуже задоволена підходом. Окремо хочу відзначити уважність і підтримку — це дуже важливо в такій сфері.
03.04.2026
Наталія
Відгук про
Житомир, вул. Велика Бердичівська, 43
Медичний центр «Мати та дитина» у Житомирі
Щиро рекомендую центр «Мати та дитина»! Весь персонал завжди зустрічає з усмішкою та турботою, атмосфера дуже комфортна. Особливо хочу відзначити лікаря Григор’єву Мар’яну Ігорівну - чудовий спеціаліст, яка вела мою вагітність. Дуже приємна, уважна, завжди все детально пояснює, підтримує та заспокоює. Завдяки їй я почувалася спокійно та впевнено протягом усього періоду.
Щирі вітання з 10 річницею відкриття медичного центру.Я дякую Вам за турботу,за Ваше бажання допомагати мені і іншим, що постійно на звʼязку у будь яку годину, що хвилюєтесь за кожну як за рідну.Іноді наші бажання не завжди можуть здійснитися. Дякую Вам за ту роботу, допомогу, яку Ви робите для жінок,для сімей.Ви робите когось щасливими,а інших здоровими.Нехай Вас і Вашу родину Бог оберігає,дає здоровʼя, щоб найшвидше настав Мир.Ви чудовий лікар.Я щаслива, що у 2023 році прийшла саме до Вас(хоча і наша мрія так і не здійснилася, але значить так і треба).Але і надалі буду постійно до Вас звертатися, бо Ви найкращі.
Величезне дякую, вам Мар'ян Ігорівна за вашу працю, за те що подарували нам сенс життя в якому хочеться жити та насолоджуватися кожним днем, дякую за нашого синочка. 🤗🤗🤗
Ми жодного разу не пожалкували шо потрапили до вас.
Найкращий лікар, дуже турботлива, уважна, до будь-якого питання відноситься з розумінням, мене це вражає, дуже добра, приємна людина
Найкращі рекомендації.
Ніколи не пошковала що обрала саме Вас.
Ви лікар від Бога??
Дуже уважний лікар! Жодного разу не пошкодувала що потрапила саме до неї.
Завжди допомагає з моїми питаннями, та радить краще вирішення для цих питань ?
Звернулась до лікаря з проблемою планування вагітності. Пройшла обстеження, лікар склав чіткий план дій. Все пояснює доступно, без зайвої паніки. Призначене лікування дало результат, і я дуже задоволена підходом. Окремо хочу відзначити уважність і підтримку — це дуже важливо в такій сфері.
03.04.2026
Наталія
Відгук про
Житомир, вул. Велика Бердичівська, 43
Медичний центр «Мати та дитина» у Житомирі
Щиро рекомендую центр «Мати та дитина»! Весь персонал завжди зустрічає з усмішкою та турботою, атмосфера дуже комфортна. Особливо хочу відзначити лікаря Григор’єву Мар’яну Ігорівну - чудовий спеціаліст, яка вела мою вагітність. Дуже приємна, уважна, завжди все детально пояснює, підтримує та заспокоює. Завдяки їй я почувалася спокійно та впевнено протягом усього періоду.
02.04.2026
Світлана
Відгук про
Григор’єва Мар’яна Ігорівна
Медичний центр «Мати та дитина» у Житомирі
Щирі вітання з 10 річницею відкриття медичного центру.Я дякую Вам за турботу,за Ваше бажання допомагати мені і іншим, що постійно на звʼязку у будь яку годину, що хвилюєтесь за кожну як за рідну.Іноді наші бажання не завжди можуть здійснитися. Дякую Вам за ту роботу, допомогу, яку Ви робите для жінок,для сімей.Ви робите когось щасливими,а інших здоровими.Нехай Вас і Вашу родину Бог оберігає,дає здоровʼя, щоб найшвидше настав Мир.Ви чудовий лікар.Я щаслива, що у 2023 році прийшла саме до Вас(хоча і наша мрія так і не здійснилася, але значить так і треба).Але і надалі буду постійно до Вас звертатися, бо Ви найкращі.
02.04.2026
Любов
Відгук про
Григор’єва Мар’яна Ігорівна
Медичний центр «Мати та дитина» у Житомирі
Мар'яна Ігорівна яке це щастя, я така щаслива. Народилась наша дитинка.
Безмежно вдячні вам.
05.02.2026
Любов
Відгук про
Григор’єва Мар’яна Ігорівна
Медичний центр «Мати та дитина» у Житомирі
Величезне дякую, вам Мар'ян Ігорівна за вашу працю, за те що подарували нам сенс життя в якому хочеться жити та насолоджуватися кожним днем, дякую за нашого синочка. 🤗🤗🤗
Ми жодного разу не пожалкували шо потрапили до вас.
17.12.2024
Світлана
Відгук про
Григор’єва Мар’яна Ігорівна
Медичний центр «Мати та дитина» у Житомирі
Найкращий лікар, дуже турботлива, уважна, до будь-якого питання відноситься з розумінням, мене це вражає, дуже добра, приємна людина
Найкращі рекомендації.
Ніколи не пошковала що обрала саме Вас.
Ви лікар від Бога??
26.11.2024
Яна
Відгук про
Григор’єва Мар’яна Ігорівна
Медичний центр «Мати та дитина» у Житомирі
Дуже уважний лікар! Жодного разу не пошкодувала що потрапила саме до неї.
Завжди допомагає з моїми питаннями, та радить краще вирішення для цих питань ?
23.11.2024
Жанна
Відгук про
Григор’єва Мар’яна Ігорівна
Медичний центр «Мати та дитина» у Житомирі
Шкодую, що витратила час та кошти працюючи саме з цією лікаркою.
Заявки обробляються операторами інформаційного центру в будні дні з 8-00 до 20-00. Заявка на запис вважається дійсною після підтвердження її операторами медичного центру.
Запис на прийом
Заявки обробляються операторами інформаційного центру в будні дні з 8-00 до 20-00. Заявка на запис вважається дійсною після підтвердження її операторами медичного центру.
Відгуки